Ostródzka

Koszt budowy: 2 800 000 zł
Zwrot z inwestycji: 4 200 000 zł
Opis inwestycji:

Inwestycja przy ul. Ostródzkiej 42 to spokojne i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – wymarzone miejsce dla każdej rodziny. Położone jest na obszarze Targówka, w którym każdy odpocznie od codziennego pośpiechu przy zachowaniu doskonałej możliwości komunikacji z centrum miasta. W skład osiedla możliwe jest docelowe zrealizowanie ponad 50 segmentów jednorodzinnych o zróżnicowanej powierzchni tj. od 95 m2 do 160 m2. Domy wykonane będą przy użyciu nowoczesnych technologii, a ich cechą charakterystyczną będzie nowoczesna, elegancka i odważna architektura – wykonana z wysokiej klasy materiałów i urządzeń takich jak: kamień, szkło, stal nierdzewna, zaawansowana ceramika budowlana, dwufunkcyjne gazowe piece kondensacyjne, drewniane okna, automatyka renomowanych producentów. Etap I składa się z 6 budynków.

01.02.2015
Uzyskanie pozwolenia na budowę

03.04.2015
Rozpoczęcie budowy

19.11.2015
Prace elewacyjne
10.12.2015
Prace zewnętrzne, ogrodzenie + aranżacja ogrodu
05.07.2016
Sprzedaż pierwszego domu
Podziel się ze znajomymi:
Autor: Marcin Reczek

Dyrektor działu nieruchomości Pracowni Finansowej Sp. z o.o. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa na kierunkach bankowość oraz handel zagraniczny. W latach 1992-1997 ukończył uczelnię techniczną w Warszawie, aktualnie poszerza wiedzę w Szkole Głównej Handlowej na studiach podyplomowych z zakresu przywództwa w innowacjach. Doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim w międzynarodowych korporacjach działających na rynkach finansowych, produkcyjnych oraz w sektorze FMCG. Od 2000 do 2008 roku pełnił wiele funkcji w firmie AVON Cosmetics Polska Sp. z o. o. w dziale marketingu będąc odpowiedzialnym za rynki Europy centralnej i wschodniej. W latach 2008-2011 był związany z sektorem budowlanym, opracowując strategię sprzedaży oraz plany wsparcia dla nowego segmentu maszyn firmy CATERPILLAR. Inicjator i założyciel stowarzyszenia SDMB. Od 2012 do 2014 pracował w firmie UCMS GROUP POLAND Sp. z o. o. gdzie był odpowiedzialny za tworzenie oraz wdrażanie lokalnych strategii promocji oraz rozwój systemów i narzędzi do analizy działań marketingowych. W 2015 nawiązał współpracę z firmą Ferier Sp. z o. o. na stanowisku Chief Marketing Technologist. Ponadto posiada wiedzę nie tylko teoretyczną ale także i praktyczną w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

nowa inwestycja

ul. ostródzka, Warszawa

Zapisz się na newsletter

i dowiedz się więcej

Korzyści

 • inwestycja w projekty zakupione po atrakcyjnych cenach z perspektywą wysokich zysków
 • zabezpieczenie dla Inwestora w postaci nieruchomości
 • stabilny rynek nieruchomości w Warszawie
 • krótki czas trwania inwestycji tylko 2 lata
 • idealny sposób dywersyfikacji czyli inwestowanie w realną wartość
 • biznes prowadzony przez profesjonalistów z licznymi zrealizowanymi już projektami
 • wysoki standard projektu przy zachowaniu konkurencyjnych cen
 • ponadprzeciętny zysk w stosunku do alternatywnych inwestycji
 • możliwość inwestowania w rynek nieruchomości bez konieczności znania się na nim
 • biznes oparty na udziałach w przedsiębiorstwie. Udziały są dziedziczone, mogą być także sprzedane na rynku wtórnym lub podarowane
 • możliwość pomnażania kapitału inwestując w kolejne nieruchomości


Zamów rozmowę
Napisz do nas