Ostródzka II

Koszt budowy: 600 000 zł
Zwrot z inwestycji: 940 000 zł
Opis inwestycji:

W ramach projektu Ostródzka IIa powstaje dom wolnostojący o powierzchni 187 m2. Dom posiada bardzo atrakcyjną i funkcjonalną architekturę, oraz unikalne rozwiązania, które wpływają na komfort użytkowania.

Inwestycja przy ul. Ostródzkiej 2 to spokojne i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – wymarzone miejsce dla każdej rodziny. Położone jest na obszarze Targówka, w którym każdy odpocznie od codziennego pośpiechu przy zachowaniu doskonałej możliwości komunikacji z centrum miasta. W skład osiedla możliwe jest docelowe zrealizowanie ponad 50 segmentów jednorodzinnych o zróżnicowanej powierzchni tj. od 95 m2 do 160 m2. Domy wykonane będą przy użyciu nowoczesnych technologii, a ich cechą charakterystyczną będzie nowoczesna, elegancka i odważna architektura – wykonana z wysokiej klasy materiałów i urządzeń takich jak: kamień, szkło, stal nierdzewna, zaawansowana ceramika budowlana, dwufunkcyjne gazowe piece kondensacyjne, drewniane okna, automatyka renomowanych producentów.

Na filmie z dnia otwartego pierszego etapu inwestycji w nieruchomości Pracowni Finansowej, widać pierwszy dom z etapu drugiego, jedyny wolnostojący:

Drugi etap osiedla Ostródzka powstaje w ramach spółki Pracownia Finansowa Sp. z o.o. Nieruchomości 2 Sp. K. Jest to bezpieczna inwestycja z gwarantowną umową stopą zwortu w wysokości 10% rocznie. Jeśli zastanawiasz się jak najlepiej zainwestować 100.000 zł. (lub więcej), to jest to rozwiązanie dla Ciebie, bo tyle wynosi próg wejścia do społki PFN2. Po zakończeniu projektu, inwestorzy będą mogli zdecydować o pozostaniu w spółce w celu realizacji kolejnych etapów osiedla.

Inwestorów pragnących pomnażać kapitał już od 20.000 zł. zapraszamy tutaj >>

Inwestorów z kapitałem od 2 mln. zł zapraszamy do kontaktu tutaj >>

Inwestycje w nieruchomości, czyli w realną wartość oferowane przez spółkę Pracownia Finansowa, to inwestycje obywatelskie, dzięki którym indywidualni inwestorzy, oprócz zysku, mają poczucie, że tworzą realne aktywa, rozwijające nasz kraj i chroniące środowisko naturalne.

15.09.2015
Uzyskanie pozwolenia na budowę
15.03.2016
Rozpoczęcie budowy
25.04.2016
Zakończenie stanu surowego
25.05.2016
Montaż instalacji elektrycznych i hydraulicznych
17.06.2016
Zagospodarowanie terenu, budowa podjazdu oraz ogrodzenia
02.07.2016
Zakończenie izolacji termicznej elewacji
30.08.2016
Zakończenie kamiennych okładzin elewacyjnych oraz Ułożenie trawy z rolki
10.09.2016
Zakończenie montażu barierek ze stali nierdzewnej
06.02.2017
Sprzedaż budynku - Akt Notarialny
Podziel się ze znajomymi:
Autor: Tomasz Wiśniewski

Dyrektor działu e-commerce Pracowni Finansowej Sp. z o.o. Absolwent Akademii Planowania Finansowego. Ukończył uczelnię techniczną i studia inżynierskie Marketing i Zarządzanie w Organizacji Gospodarczej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim w międzynarodowych korporacjach komputerowych i telekomunikacyjnych. W latach 1996-2002 pełnił szereg funkcji w Optimus S.A. Następnie do 2006 roku pełnił funkcje kierownika działu sprzedaży w LG Electronics Polska. W latach 2006-2009 pracował w PTK Centertel (Orange) pełniąc funkcję IT Channel managera, a następnie szefa sprzedaży działu partnerów zewnętrznych firmy. Od 2010 r prowadzi projekty związane z inwestycjami.

nowa inwestycja

ul. ostródzka, Warszawa

Zapisz się na newsletter

i dowiedz się więcej

Korzyści

 • inwestycja w projekty zakupione po atrakcyjnych cenach z perspektywą wysokich zysków
 • zabezpieczenie dla Inwestora w postaci nieruchomości
 • stabilny rynek nieruchomości w Warszawie
 • krótki czas trwania inwestycji tylko 2 lata
 • idealny sposób dywersyfikacji czyli inwestowanie w realną wartość
 • biznes prowadzony przez profesjonalistów z licznymi zrealizowanymi już projektami
 • wysoki standard projektu przy zachowaniu konkurencyjnych cen
 • ponadprzeciętny zysk w stosunku do alternatywnych inwestycji
 • możliwość inwestowania w rynek nieruchomości bez konieczności znania się na nim
 • biznes oparty na udziałach w przedsiębiorstwie. Udziały są dziedziczone, mogą być także sprzedane na rynku wtórnym lub podarowane
 • możliwość pomnażania kapitału inwestując w kolejne nieruchomości


Zamów rozmowę
Napisz do nas