Lidzka

Koszt budowy: 1 800 000 zł
Zwrot z inwestycji: 2 700 000 zł
Opis inwestycji:

Inwestycja jednorodzinna przy ul. Pińskiej 46-52 w zabudowie szeregowej, składająca się z 4 domów jednorodzinnych o powierzchni 176 m2 z garażem podziemnym na 2 samochody+ 1 m. parkingowe na podjeżdze dla każdego domu, Targówek, okolice ronda żaba. Innowacyjne rozwiązania: szerokie, wysokie bramy garażowe, okna narożne, szerokie drzwi wejściowe, wejście z doświetlem nad drzwiami, budynek wyniesiony nad poziom terenu, ogródki do każdego domu + taras na dachu. Ogrodzenie wykonane z gabionów, czyli kamieni w siatce. Furtki i barierki zewnętrzne ze stali nierdzewnej. Czas trwania inwestycji od momentu rozpoczęcia budowy do zakończenia budowy 15 marca -30 października 2012, sprzedane wszystko do czerwca 2013 roku. Standard wykończenia deweloperski, przygotowanie pod kominek, kotłownia razem z pralnią. Elewacja z okładziny kamiennej partiami razem z drewnopodobnymi płytami, granitowe schody wejściowe, poręcze, bramki, barierki ze stali nierdzewnej. Brama wjazdowa do garażu firmy Horman, okna drewniane do podłogi, wyjścia pełne na dach na tarasy. Piece gazowe.

Podziel się ze znajomymi:
Autor: Marcin Reczek

Dyrektor działu nieruchomości Pracowni Finansowej Sp. z o.o. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa na kierunkach bankowość oraz handel zagraniczny. W latach 1992-1997 ukończył uczelnię techniczną w Warszawie, aktualnie poszerza wiedzę w Szkole Głównej Handlowej na studiach podyplomowych z zakresu przywództwa w innowacjach. Doświadczenie zawodowe zdobywał przede wszystkim w międzynarodowych korporacjach działających na rynkach finansowych, produkcyjnych oraz w sektorze FMCG. Od 2000 do 2008 roku pełnił wiele funkcji w firmie AVON Cosmetics Polska Sp. z o. o. w dziale marketingu będąc odpowiedzialnym za rynki Europy centralnej i wschodniej. W latach 2008-2011 był związany z sektorem budowlanym, opracowując strategię sprzedaży oraz plany wsparcia dla nowego segmentu maszyn firmy CATERPILLAR. Inicjator i założyciel stowarzyszenia SDMB. Od 2012 do 2014 pracował w firmie UCMS GROUP POLAND Sp. z o. o. gdzie był odpowiedzialny za tworzenie oraz wdrażanie lokalnych strategii promocji oraz rozwój systemów i narzędzi do analizy działań marketingowych. W 2015 nawiązał współpracę z firmą Ferier Sp. z o. o. na stanowisku Chief Marketing Technologist. Ponadto posiada wiedzę nie tylko teoretyczną ale także i praktyczną w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

nowa inwestycja

ul. ostródzka, Warszawa

Zapisz się na newsletter

i dowiedz się więcej

Korzyści

 • inwestycja w projekty zakupione po atrakcyjnych cenach z perspektywą wysokich zysków
 • zabezpieczenie dla Inwestora w postaci nieruchomości
 • stabilny rynek nieruchomości w Warszawie
 • krótki czas trwania inwestycji tylko 2 lata
 • idealny sposób dywersyfikacji czyli inwestowanie w realną wartość
 • biznes prowadzony przez profesjonalistów z licznymi zrealizowanymi już projektami
 • wysoki standard projektu przy zachowaniu konkurencyjnych cen
 • ponadprzeciętny zysk w stosunku do alternatywnych inwestycji
 • możliwość inwestowania w rynek nieruchomości bez konieczności znania się na nim
 • biznes oparty na udziałach w przedsiębiorstwie. Udziały są dziedziczone, mogą być także sprzedane na rynku wtórnym lub podarowane
 • możliwość pomnażania kapitału inwestując w kolejne nieruchomości


Zamów rozmowę
Napisz do nas